Moglibyśmy skorzystać ze sztampowych schematów i promować się jako doświadczeni, niezawodni i warci zaufania – a tym samym powielać frazesy setek innych firm na rynku. Zamiast tego wolimy postawić sprawę jasno i nie owijać w bawełnę, bo cenimy sobie czas naszych biznesowych klientów i wiemy, że oczekują przede wszystkim konkretów.

Odpowiadając więc na pytanie, co nad odróżnia od konkurencji, możemy powiedzieć, że:

 

Uczciwość

Wystawiamy faktury, nie pracujemy na czarno, a wszystkie szczegóły ustalane są drogą e-mailową i w każdej chwili można sprawdzić aktualne ustalenia związane z projektem. Nie żądamy ani zaliczek i przedpłat, ani żadnych innych płatności zanim projekt nie zostanie ukończony i zatwierdzony przez klienta. Nie kupujecie kota w worku – kupujecie gotową stronę www, którą sami zaakceptujecie. Wszystko jest przejrzyste, bez ukrytych kruczków.

Jasny plan działania

W naszej pracy wszystko ma swoje miejsce: najpierw określenie wyceny i terminu wykonania, potem metodyczna realizacja projektu. Klient z góry wie, kiedy i na jakim etapie prac może wprowadzić poprawki. Po skończeniu prac strona jest prezentowana na serwerze testowym, a po jej zatwierdzeniu klient otrzymuje wszystkie dane dostępowe wraz z plikami.

Otwartość i elastyczność

My jesteśmy dla klienta, nie klient dla nas. Nie zamykamy się na Państwa propozycje, ale uważnie słuchamy, aby móc jak najlepiej przygotować finalny projekt strony dla Waszej firmy i zminimalizować liczbę ewentualnych poprawek. Potrafimy się dostosować do Państwa oczekiwań, a jednocześnie zawsze służymy radą i pomocą w związku z tworzonymi projektami: podpowiemy, czego warto unikać na firmowych stronach, a jakie treści muszą się tam koniecznie znaleźć.

Rzetelny kontakt

Nie milkniemy po pierwszym przesłanym do nas e-mailu, ale pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. Na większość zapytań ofertowych odpowiadamy nawet w kilkadziesiąt minut. Na każdym etapie realizacji klient ma możliwość dopytania o postępy prac.

Strategia działania

Budujemy w naszych klientach zaufanie, ponieważ podchodzimy do każdej realizacji z równym zaangażowaniem. Nie ma znaczenia, czy mamy wykonać stronę wizytówkę czy też rozbudowaną stronę firmową, bo każdy projekt to nowe wyzwanie, które chcemy wykonać jak najlepiej. W końcu zadowolony klient to klient, który poleci nas dalej.

Nie interesuje nas tworzenie fuszerki, która wymagać będzie dziesiątek poprawek, więc jeśli coś robimy, to dobrze i solidnie, aby mieć pewność, że strona spełni nie tylko surowe wymagania naszych zleceniodawców, ale i doskonale przyjmie się we współcześnie obowiązujących trendach w projektowaniu witryn internetowych.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, to nic nie kosztuje.

DARMOWA WYCENA