Strona internetowa Turek Koło, dlaczego warto ją posiadać?

Dzisiaj brak własnej strony internetowej w momencie prowadzenia jakiegokolwiek biznesu wiąże się z utratą potencjalnych klientów. Część osób rezygnuje z zakładania stron ze względu na duże koszta ich prowadzenia. Na szczęście nasza oferta została dostosowana do potrzeb każdego przedsiębiorcy zaczynającego swoją przygodę w internecie. Dzięki nam wejdziesz w posiadanie profesjonalnej strony internetowej która zostanie stworzona przez profesjonalistów zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi.

Darmowa wycena strony

Nowoczesne strony internetowe – strony oparte na najnowszych standardach jest to możliwe dzięki WordPress na którym opieramy nasze strony. Dlatego tak dobrze jest wspierane przez tysiące programistów na całym świecie.

Funkcjonalne – dzięki mnogości specjalnych dodatków do WordPress możesz praktycznie prowadzić każdy biznes, parking z systemem rezerwacji, standardową stronę onepage z leadami. Nie ma znaczenia tego jaki to będzie biznes,  ponieważ dostępny jest specjalny panel do edycji treści. Natomiast dzięki mnogości dodatków masz dużo możliwości.

Responsywne strony – to takie które się wyświetlają się dobrze na każdym dostępnym urządzeniu które posiada nowoczesna przeglądarkę internetową. Takie właśnie są nasze strony, dostosują się do smartphone, tabletu, pc. Każdy z tych użytkowników komfortowo mogą przeglądać stronę www. Dzięki @media w CSS , przeglądarka „odczytuje” rozdzielczość ekranu natomiast w CSS są odpowiednie rozdzielczości. Przeglądarka ładuje odpowiednią formę strony.

Jeśli szukasz strony internetowej dla Swojego biznesu.

 • Nowoczesnej
 • Funkcjonalnej
 • Responsywnej
 • Gotowej do działania
 • Z szybkim wsparciem
 • Profesjonalnej

Jakie możliwości daje nam panele CMS na WordPress?

Szczególnym atutem jest fakt, iż umożliwiamy Ci samodzielne zarządzanie treścią, dodawanie nowych promocji lub informacji o produktach dostępnych na stronie. A w momencie kiedy zdecydujesz się na naszą współpracę otrzymasz dodatkowe i całkiem darmowe usługi takie jak umiejscowienie mapy, statystyki odsłon strony oraz optymalizacje Twoich treści pod wyszukiwarki. Jeżeli więc potrzebujesz nowoczesnej, profesjonalnej a przede wszystkim taniej strony nie czekaj więcej i skontaktuj się z nami w tym celu.

Co oferujemy dla firm i osób prywatnych

  Imię(wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Branża

  Napisz nam o firmie / o stronie:

  Jesteś z Koła lub Turka? Napisz do nas!

  Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl

  Chcesz porozmawiać o rozwiązaniu dla swojej firmy?

  Jeśli masz pytania to skontaktuj się z nami w dowolny dla Ciebie sposób. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

  Napisz do nas wiadomość, odpisujemy  błyskawicznie 7 dni w tygodniu.

  Formularz kontaktowy