FAQ 2018-01-03T22:54:45+00:00
Zwykle czas realizacji to 2-7 dni -strony www, od 4- 14 sklepy i blogi.
CMS - Content Managment System, co tłumaczymy jako system zarządzania treścią strony lub system zarządzania zawartością strony. Jest możliwość logowanie do Panelu Administracyjnego naszej strony, jesteśmy w stanie edytować jej zawartość, treści podstron, zdjęcia w galerii zdjęć itp.
Oczywiście że tak, wszystkie oferowane pakiety posiadają system do zarządzania treścią CMS, dzięki któremu bez problemów poradzą sobie Państwo z edycją strony internetowej bez znajomości HTML'a.
Tak, jest to intuicyjny i prosty w obsłudze system podobny do programu edytora tekstu MS Word. Z pewnością poradzą sobie z obsługą CMS. Wiele funkcji takich jak: edycja tekstu, wstawianie zdjęć odbywa się na zbliżonej zasadzie co w programach edytorskich typu MS Word.
Oczywiście, że nie, zaznaczamy iż współpracujemy zdalnie z firmami z całej Polski, kontakt osobisty między nami nie jest potrzebny. Podczas realizacji zamówienia będziemy kontaktować się przede wszystkim mailowo, rzadziej telefonicznie.
Nie, jeśli masz sprecyzowane wymagania a żaden z pakietów nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do nas lub wypełnij "Darmowa Wycena" - wypełnij pola dokładnie, a my w odpowiedzi prześlemy Ci darmową wycenę.
Tak, strona jest oparta o bardzo elastyczny i modułowy system CMS, który umożliwia rozbudowę w każdej chwili. W każdej chwili można rozbudować ofertę, Zmienić lub rozbudować formularz kontaktowy, galerię.
Koszty w tym przypadku są ustalane indywidualnie z naszym konsultantem. Telefonicznie lub poprzez e-mail.
Jeśli serwer będzie spełniał parametry techniczne potrzebne do instalacji systemu CMS to tak, koszt od 100zł netto po uzgodnieniu szczegółów z konsultantem. Wymagane jest podanie loginu i hasła do konta hostingowego. W przeciwnym przypadku proponujemy instalację na naszym serwerze bądź na polecanych serwerach.
Przy składaniu zamówienia pobieramy jedynie zadatek (300 zł). Pozostała część należności płacona jest po wykonaniu i opublikowaniu strony.
Jak najbardziej. Do każdej zrealizowanej przez nas usługi wystawiana jest faktura.
Aby poznać wymagania naszych klientów, po zamówieniu usługi otrzymują od nas specjalnie opracowany formularz z pytaniami. Udzielone odpowiedzi pozwalają poznać wymogi klienta oraz sprawiają, że praca całego zespołu jest znacznie ułatwiona.