[fusion_smartslider3 slider=”25″ /]

Pozycjonowanie stron – płatność za efekt.

Nasza oferta to nie tylko tanie strony www, ale również usługi pozycjonowania. Jeśli wykonujemy strony i jednocześnie mamy wykonać dla niej pozycjonowanie, wówczas od samego początku jest ona realizowana zgodnie z wszelkimi zasadami SEO, aby znacznie szybciej można było osiągnąć jak najwyższą jej pozycje w wyszukiwarkach.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli stron, którzy chcą mieć więcej odwiedzin. Oferujemy pozycjonowanie jako usługę w której Klient płaci za uzyskane efekty. Ponadto, korzystanie z naszych usług to dodatkowe rabaty i obniżki dla zamawiających taką usługę osób.

Na czym polega pozycjonowanie z płatnością za efekt?

Usługa pozycjonowania polega na tak prowadzonej promocji strony. Aby była ona widoczna jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Pozycja strony w TOP10, czyli w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania na wybrane przez klienta frazy to osiągnięcie najwyższego wyniku. Do zleconych usług pozycjonowania podchodzimy bardzo indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wykonać usługi profesjonalnie, z dobraniem odpowiednich działań do konkretnej witryny.

Nasza propozycja to przede wszystkim płatność za efekty, uważamy, że takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla naszych Klientów, bowiem płacą jedynie za wykonanie usługi, czyli uzyskanie odpowiedniego efektu pozycjonowania w umówionym czasie.

Oferujemy szereg usług, które naszym Klientom mogą przynieść wymierne korzyści.

Ci, którzy zdecydują się na zamówienie u nas usługi pozycjonowania, otrzymają rabat na wykonanie strony internetowej do 200 złotych.

Ponadto oferujemy 3 miesiące gratisowego pozycjonowania, co z pewnością pozwoli naszym Klientom na uzyskanie pewności, iż dobrze wybrali wykonawcę usługi.

Jeśli wybrana została oferta pozycjonowania z uzyskaniem efektu widoczności strony w TOP10, klient bez żadnych konsekwencji może zrezygnować, jeśli po 6 miesiącach nie zostanie uzyskany odpowiedni efekt.

Dlaczego warto wybrać nas?


Naszymi atutami jest przede wszystkim doświadczenie w realizacji usług pozycjonowania jak również dogłębna znajomość zagadnień SEO, która umożliwia wykonanie usług w sposób jak najbardziej profesjonalny. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, co sprawia że klienci mogą liczyć na uzyskanie efektywnego wyniku w określonym czasie i dzięki temu znacznie zwiększoną ilość odwiedzin. Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta jak również z witryną, która ma podlegać pozycjonowaniu.
Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać wycenę usługi jak również propozycję dla danego klienta.

Jak wygląda raport dobowy:

Chcesz porozmawiać o rozwiązaniu dla swojej firmy?

Jeśli masz pytania to skontaktuj się z nami w dowolny dla Ciebie sposób. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00.

Napisz do nas wiadomość, odpisujemy  błyskawicznie 7 dni w tygodniu.

Formularz kontaktowy