Pozycjonowanie Swarzędz

Pozycjonowanie stron Swarzędz – co to w ogóle jest?

Pozycjonowanie SEO umożliwia podniesienie pozycji danej strony w wyszukiwarkach.

Szybka Wycena

Dzięki temu wyświetla się ona znacznie wyżej w wynikach wyszukiwania, co powoduje że jest o wiele częściej i chętniej odwiedzana przez zainteresowane danym tematem osoby.

Zabiegów, które są wykorzystywane do podniesienia pozycji strony jest bardzo wiele, jednak wybór najbardziej odpowiednich najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Pozycjonowanie SEO postrzegane jest obecnie jako swoista forma reklamy, wiele osób i firm uważa, że daje ono znacznie lepsze efekty niż promowanie witryny w inny sposób. Obecnie oferta usług pozycjonowania jest bardzo szeroka, dlatego bez problemu można je dobrać do każdej witryny i oczekiwań klientów.

Jakie są korzyści z pozycjonowania?

Długofalowe efekty

Strona w wynikach utrzymuje na określonym pułapie.  Natomiast prowadząc bloga firmowego,  zwiększasz jej zasięg.

Duża widoczność

Strona pojawia się wyżej w wynikach wyszukiwania, dlatego staje się bardziej widoczna w sieci.

Niskie koszty w dotarciu do klienta

Pozycjonowanie/SEO znacznie różni się od SEM. Nie płacisz za wyświetlenia, ale za efekt, który przyczynia się znacznie mniejszymi kosztami.

Zwiększanie świadomości marki i zaufania

Większa pozycja w wynikach wyszukiwania to większe zaufanie do marki.

Ile płaci się za pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron wykonuje się na bardzo wiele różnych sposobów, dlatego też nie dziwi fakt, że również ceny takich usług są zróżnicowane, co pozwala każdemu dobrać jak najbardziej odpowiednią możliwość.

Ryczałt za pozycjonowanie

Miesięczny ryczałt (abonament) za usługi pozycjonowania to jedna z częściej wybieranych opcji. W ramach abonamentu prowadzony jest audyt, który określa potrzeby danego klienta oraz prowadzone są działania, których celem jest osiągnięcie określonej pozycji strony na poszczególne miasto np. Swarzędz, Poznań, czy Wrześnie.

Płatność za efekt.

(Strona nad normalnymi wynikami wyszukiwania, SEM)

Płatność za efekt to sposób pozycjonowania optymalny przede wszystkim dla klienta. Płaci on bowiem za wykonanie usługi tylko w sytuacji, gdy jego strona będzie znajdowała się na wskazanych pozycjach w wyszukiwarkach lub płatność za kliknięcie.

Zaistniej lokalnie…

Pozycjonowanie lokalne i jego korzyści

Pozycjonowanie lokale daje możliwość reklamowania strony w większej mierze na określonym terenie. Zazwyczaj odbywa się to poprzez dodanie nazwy miejscowości czy województwa do wyszukiwanej frazy. Bardzo często takie usługi daje znacznie szybsze efekty, ponieważ znacznie szybciej można osiągnąć wyższą pozycję strony w pozycjonowaniu lokalnym niż w pozycjonowaniu ogólnym.

Przygotowaliśmy cennik tworzenia stron www wraz z pozycjonowaniem lokalnym.

Aby mało komplikować sprawę, wszystko ułożyliśmy w 3 pakietach, strona internetowa projekt realizacja i pozycjonowanie strony internetowej. Wszystkie trzy pakiety zawierają Premium: hosting i domena na rok, certyfikat SSL logo, instalacja WordPress, wybór słów kluczowych, optymalizacja SEO, teksty na stronę do 5 zakładek.

Silver*


Szablon Premium*


Pozycjonowanie do 5 lokalnych słów kluczowych


1 artykuł tematyczny na blog


10 linków do strony

Zobacz cenę

Gold*


Szablon Premium*


Pozycjonowanie do 7 lokalnych słów kluczowych


2 artykuł tematyczny na blog


20 linków do strony

Zobacz cenę

Platinium*


Szablon Premium*


Pozycjonowanie do 10 lokalnych słów kluczowych


3 artykuły tematyczne na blog


25 linków do strony

Zobacz cenę

Szablon Premium*

Hosting i domena na rok

Certyfikat SSL

Instalacja WordPress

Wybór słów kluczowych

Optymalizacja SEO

Teksty na stronę

Logo

* zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi kiedy powyższe działania w naszej opinii będą niewystarczające do osiągnięcia zadowalających wyników!

Rakieta symbol postępu szybkości

Trzeba pamiętać

również o tym, że obecnie wyszukiwarki określają pozycję korzystających z nich osób, często wyświetlając wyniki z miejscowości znajdujących się najbliżej. Dlatego też coraz częściej wyszukiwanie lokalne daje korzystniejsze efekty niż pozycjonowanie na skalę kraju.

Jak przebiega pozycjonowanie SEO i jakie daje korzyści?

Korzyści z pozycjonowania SEO są bardzo duże. Przede wszystkim pozwala ono na znacznie lepsze wypromowanie marki na rynku, co jest możliwe także poprzez znacznie częstsze wyświetlanie się nazwy firmy w wynikach wyszukiwania.

Usługi poprzedzone jest wykonaniem odpowiedniego audytu, który pozwala stwierdzić, Jakie zabiegi dla danego klienta będą najbardziej korzystne. Ustala się także frazy i miasta np. Swarzędz, Września, Gniezno, Poznań i okolice, które mają służyć do pozycjonowania, najbardziej odpowiednie dla konkretnego klienta i określonej witryny.

Odpowiednie pozycjonowanie wpływa korzystnie na ruch, więcej osób bowiem odwiedza strony, znajdujące się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Ponadto jest to także możliwość zdobycia znacznie większej ilości potencjalnych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością za efekt?

Interesuje Ciebie wyłącznie strona w polu reklam nad normalnymi wynikami wyszukiwania. To ta oferta jest dla Ciebie, płacisz za efekt, kiedy jest kliknięcie w reklamę. Przedstawiamy niżej atrakcyjne pakiety, strona internetowa + Google Ads.

G Ads START*

Wystartowanie kampanii.


Wybór do 10 słów kluczowych


Optymalizacja SEM

Zobacz Cenę

G Ads Silver*


Szablon Premium


Wybór słów kluczowych


10 linków do strony


Wybór do 5 słów kluczowych


Optymalizacja SEM

Zobacz Cenę

G Ads Gold*


Szablon Premium


Wybór słów kluczowych


1 artykuł tematyczny na blog


10 linków do strony


Wybór do 10 słów kluczowych


Optymalizacja SEM

Zobacz Cenę

G Ads Szablon Premium*

Hosting i domena na rok

Certyfikat SSL

Instalacja WordPress

Wybór słów kluczowych

Pozycjonowanie do 3 lokalnych słów kluczowych

Optymalizacja SEO

Teksty na stronę

Logo

* zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi kiedy powyższe działania w naszej opinii będą niewystarczające do osiągnięcia zadowalających wyników!

Z czego korzystamy

    Zapytaj o
    indywidualną i bezpłatną wycenę.

    Imię / Nazwa Firmy*

    Adres email*

    Napisz nam o firmie / o stronie internetowej: