Elegancja i dobry styl –wizytówki internetowe.

Krzykliwe czy wręcz wrzeszczące portale internetowe w rozbudowanej formie są już bardzo popularne internecie. Ciężko je odróżnić od siebie gdyż wyglądają bliźniaczo podobnie. Doskonałą formą odróżnienia się od konkurencji jest wizytówka internetowa. Mała strona internetowa w eleganckiej formie i dobrym stylu jest jeszcze skuteczniejsza dla docelowego klienta. Nie tylko wyróżnia się na tle konkurencji, ale także ułatwia znacząco poruszanie się po stronie. Wizytówka internetowa ma skromniejszą formę, nie zawiera zbędnych informacji, szczegółów czy opisów. Jej zadaniem jest dobre komunikowanie. Prostota budowy wizytówki internetowej bardzo celnie komunikuje usługi, produkty czy idee. Dodatkowo mapa oraz formularz kontaktowy w maksymalny sposób uprości możliwość komunikacji na linii nadawca odbiorca.

Co posiada dobra wizytówka internetowa?

proste zakładki o nas, oferta, kontakt,
galerie zdjęć grafiki (10-16 pozycji),
dane teleadresowe do kontaktu (nr telefony, adres firmy, nr konta),
mapa dojazdu.

Do kogo skierowana jest wizytówka internetowa?

Głównie dla podmiotów świadczących pojedyncze usługi. Oferta jest rzeczowa, bez zbędnych opisów i bezpośrednio informuje o charakterze wykonywanej usługi z możliwością szybkiego i łatwego kontaktu.
Korzyści płynące z wyboru naszych wizytówek internetowych.
Niewątpliwie jest nią formularz CMS. Narzędzie ułatwi Państwu edycję danych, dodawanie nowych treści zdjęć czy zmianę danych kontaktowych bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Co oferujemy dla firm i osób prywatnych

    Imię(wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Branża

    Napisz nam o firmie / o stronie: