Tania strona internetowa www Gorzów Wielkopolski 2017-12-10T22:37:16+00:00

Tanie Strony WWW Gorzów Wielkopolski

Własna strona www potrafi zdziałać niesamowite rzeczy, przyciągnąć wielu nowych klientów, budować pozytywny wizerunek firmy oraz ułatwić kontakt z potencjalnymi kontrahentami. Skoro to same korzyści, to dlaczego wciąż wiele firm nie posiada swojej indywidualnej witryny internetowej? Odpowiedź jest prosta – problemem jest najczęściej cena.

 

Jakie są nasze strony www?

Nowoczesne, bo zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu, a nie bazujące na archaicznym układzie wizualnym

Funkcjonalne, bo oparte na intuicyjnym systemie CMS, który mogą obsługiwać nawet internetowi laicy

Zróżnicowane, bo posiadają zarówno standardowe zakładki, jak i galerie zdjęć formularze kontaktowe oraz mapy

Responsywne, bo wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, gwarantując dodatkowo wysoką szybkość ładowania

Gotowe do działania, bo otrzymujecie Państwo pełen produkt – pliki, grafiki wgrane od razu na serwer wraz z wybraną tematycznie domeną

Z szybkim wsparciem, bo oferujemy kompleksową pomoc związaną z obsługą strony www i edycją ich treści

Profesjonalne, bo dopracowane w każdym calu, od odpowiednio dobranej kolorystycznie grafiki, przez układ poszczególnych zakładek i modułów, aż po postawienie ostatniego przecinka

Proste, bo nie zaśmiecamy ich niepotrzebnymi skryptami i „ścianami” nudnego tekstu tylko po to, aby sztucznie napompować je bezwartościową treścią

Strony internetowe dla dużych i małych firm z panelem CMS

Dlatego z naszej strony oferujemy Państwu możliwość zamówienia atrakcyjnej cenowo, a przy tym rozbudowanej, nowoczesnej i funkcjonalnej taniej strony www, która może posłużyć jako wizytówka w Sieci. Nasze projekty opieramy na sprawdzonych systemach CMS (zarządzania treścią), dlatego edycja zawartości takiej strony jest bajecznie prosta i dostępna nawet dla osób, które nie znają się na HTML czy innych językach programowania. Zapewniamy fachowe doradztwo, stałą pomoc w wyborze jak najlepszego projektu oraz bezpłatną instalację nowej strony na wybranym serwerze. Swoje usługi świadczymy w całym kraju – Gorzów Wielkopolski, stolica lub każde inne miasto nie stanowi dla nas żadnego problemu, bo kontakt odbywa się głównie zdalnie.
Co charakteryzuje nasze projekty? Przede wszystkim przejrzystość, prosta budowa, brak niepotrzebnych ozdobników. A do tego dopasowana grafika wraz ze strukturą strony, odpowiednią liczbą zakładek oraz dodatkowych modułów, które ułatwią poruszanie się po witrynie, skontaktowanie z firmą lub obejrzenie jej oferty – galerie zdjęć, komentarze, mapki dojazdu.

Przy zakładaniu strony internetowej dodajemy dodatkowe komponenty i usługi:

Formularz kontaktowy

Dla klienta komunikacja jest szalenie istotna a oferowane narzędzia mają za zadanie ułatwić ten proces.

Mapa dojazdu

Możliwość prześledzenia trasy dojazdu do Państwa firmy.

Statystyki odwiedzin strony

Szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym. Możliwość podglądu miast fraz z jakich osoba trafiła na stronę www.

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Optymalizujemy treść pod wyszukiwarki internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona Standard

  • Pakiet Standard został przygotowany z myślą o osobach prywatnych lub mniejszych firmach i zawiera skrócie:

Strona Premium

  • Pakiet Premium jest skierowany do o większych wymaganiach oraz o szerszym typie prowadzonej działalności. Dodatkowe opcje otwierają Państwu szereg nowych możliwości przedstawionych poniżej:

Strona Complex

  • Pakiet Complex oferuje państwu wszystkie opcje niedostępne w poprzednich pakietach. Bogata oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów i zawiera:
Zobacz więcej realizacji

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ też prowadzimy własny biznes i wiemy, ile można zyskać dzięki profesjonalnej stronie www lub firmowej wizytówce. Wybierając nas do realizacji Waszej strony www macie pewność, że będziemy potrafili się postawić na miejscu przedsiębiorcy. A dzięki temu przygotujemy projekt, który zaprezentuje Państwa firmę z jak najlepszej strony.
W atrakcyjnej cenie oferujemy Państwu gotową stronę firmową z zainstalowanym panelem CMS, możliwość dokonania rejestracji domeny na Państwa dane oraz wykonania kopii bezpieczeństwa na docelowym serwerze. A ponadto pomoc na każdym etapie związanym z projektowaniem i użytkowaniem stworzonej przez nas strony www.

Czytaj “Co nas odróżnia?”

Jesteś z Gorzowa Wielkopolskiego? Napisz do nas!

Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl lub wypełnij formularz darmowa wycena

Profesjonalna strona www już od 600zł? Bez haczyków? Z poprawkami w cenie? Stworzona przez fachowców?

U nas to możliwe!

Tworzymy tanie strony www dla firm: z intuicyjnym systemem CMS oraz prostym panelem do edytowania i aktualizowania jej zawartości.

Wypełnij formularz, opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Oddzwonimy lub odpowiemy na maila, aby uzgodnić szczegóły.
Gwarantujemy szybki kontakt w dogodnych przez Państwa godzinach.

Podczas realizacji projektu otrzymujesz:

Pomoc w dodaniu treści na stronę.

Pomoc w założeniu domeny .pl lub com.pl

Pomoc w założeniu hostingu i jego konfiguracji

Zadzwoń
Napisz