Tania strona internetowa www Katowice Gliwice Bytom i Żory 2017-12-10T22:32:59+00:00

Tanie Strony WWW Katowice

Bytom Gliwice  i Żory

Jak najskuteczniej, najszybciej i najtaniej dotrzeć do klienta, przedstawić mu swoją ofertę i skusić do zakupu lub skorzystania z danej usługi? Odpowiedź jest bardzo prosta: za pośrednictwem strony www. Firmy, które posiadają własne witryny, notują często o wiele większe zyski i profity niż ich konkurencja, która nie zainwestowała w stronę www i widoczność w Sieci.

 

Jakie są nasze strony www?

Nowoczesne, bo zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu, a nie bazujące na archaicznym układzie wizualnym

Funkcjonalne, bo oparte na intuicyjnym systemie CMS, który mogą obsługiwać nawet internetowi laicy

Zróżnicowane, bo posiadają zarówno standardowe zakładki, jak i galerie zdjęć formularze kontaktowe oraz mapy

Responsywne, bo wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, gwarantując dodatkowo wysoką szybkość ładowania

Gotowe do działania, bo otrzymujecie Państwo pełen produkt – pliki, grafiki wgrane od razu na serwer wraz z wybraną tematycznie domeną

Z szybkim wsparciem, bo oferujemy kompleksową pomoc związaną z obsługą strony www i edycją ich treści

Profesjonalne, bo dopracowane w każdym calu, od odpowiednio dobranej kolorystycznie grafiki, przez układ poszczególnych zakładek i modułów, aż po postawienie ostatniego przecinka

Proste, bo nie zaśmiecamy ich niepotrzebnymi skryptami i „ścianami” nudnego tekstu tylko po to, aby sztucznie napompować je bezwartościową treścią

Strony internetowe dla dużych i małych firm z panelem CMS

Nasza firma to ludzie znający się na nowoczesnych trendach w budowie witryn internetowych, posiadający wieloletnie doświadczenie i co najważniejsze, umiejętność odczytywania potrzeb klienta. Oferujemy tworzenie stron www dla firm: małych wizytówek z danymi kontaktowymi, rozbudowanych stron z większą ilością informacji oraz cały szereg usług dodatkowych, jak optymalizacja czy wybór domeny. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, w tym również Katowice, Gliwice, Bytom, a nawet Żory. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem projektu graficznego, układu i struktury witryny, dopasowaniem zakładek, wgraniem najważniejszych elementów i modułów dodatkowych. Zapewniamy, że każdy nasz klient bez problemu będzie mógł w prosty sposób obsługiwać stronę za pośrednictwem intuicyjnego panelu CMS do zarządzania treścią – nawet wtedy, jeśli się zupełnie nie zna na stronach internetowych.
Oferujemy również pierwszą darmową instalację strony na serwerze oraz pomoc w wyborze właściwego hostingu. Od lat tworzymy nowoczesne, lekkie i eleganckie wizytówki internetowe, które w szybki i skuteczny sposób pomogą Państwa stronie zaistnieć w Internecie.

Przy zakładaniu strony internetowej dodajemy dodatkowe komponenty i usługi:

Formularz kontaktowy

Dla klienta komunikacja jest szalenie istotna a oferowane narzędzia mają za zadanie ułatwić ten proces.

Mapa dojazdu

Możliwość prześledzenia trasy dojazdu do Państwa firmy.

Statystyki odwiedzin strony

Szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym. Możliwość podglądu miast fraz z jakich osoba trafiła na stronę www.

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Optymalizujemy treść pod wyszukiwarki internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona Standard

  • Pakiet Standard został przygotowany z myślą o osobach prywatnych lub mniejszych firmach i zawiera skrócie:

Strona Premium

  • Pakiet Premium jest skierowany do o większych wymaganiach oraz o szerszym typie prowadzonej działalności. Dodatkowe opcje otwierają Państwu szereg nowych możliwości przedstawionych poniżej:

Strona Complex

  • Pakiet Complex oferuje państwu wszystkie opcje niedostępne w poprzednich pakietach. Bogata oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów i zawiera:
Zobacz więcej realizacji

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ też prowadzimy własny biznes i wiemy, ile można zyskać dzięki profesjonalnej stronie www lub firmowej wizytówce. Wybierając nas do realizacji Waszej strony www macie pewność, że będziemy potrafili się postawić na miejscu przedsiębiorcy. A dzięki temu przygotujemy projekt, który zaprezentuje Państwa firmę z jak najlepszej strony.
W atrakcyjnej cenie oferujemy Państwu gotową stronę firmową z zainstalowanym panelem CMS, możliwość dokonania rejestracji domeny na Państwa dane oraz wykonania kopii bezpieczeństwa na docelowym serwerze. A ponadto pomoc na każdym etapie związanym z projektowaniem i użytkowaniem stworzonej przez nas strony www.

Czytaj “Co nas odróżnia?”

Jesteś z Katowic, Gliwic, Bytomia, Żor? Napisz do nas!

Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl lub wypełnij formularz darmowa wycena

Profesjonalna strona www już od 600zł? Bez haczyków? Z poprawkami w cenie? Stworzona przez fachowców?

U nas to możliwe!

Tworzymy tanie strony www dla firm: z intuicyjnym systemem CMS oraz prostym panelem do edytowania i aktualizowania jej zawartości.

Wypełnij formularz, opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Oddzwonimy lub odpowiemy na maila, aby uzgodnić szczegóły.
Gwarantujemy szybki kontakt w dogodnych przez Państwa godzinach.

Podczas realizacji projektu otrzymujesz:

Pomoc w dodaniu treści na stronę.

Pomoc w założeniu domeny .pl lub com.pl

Pomoc w założeniu hostingu i jego konfiguracji

Zadzwoń
Napisz