Tania strona internetowa www Opole 2017-12-10T22:31:15+00:00

Tanie Strony WWW Opole

Współcześnie bez strony internetowej jest niezwykle trudno pozyskiwać klientów, nie mówiąc już o zaprezentowaniu im swojej oferty. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na założenie własnej witryny. Nasz zespół oferuje pomoc w tworzeniu, projektowaniu oraz w darmowej instalacji stron www dla firm. I to za atrakcyjne, konkurencyjne stawki.

 

Jakie są nasze strony www?

Nowoczesne, bo zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu, a nie bazujące na archaicznym układzie wizualnym

Funkcjonalne, bo oparte na intuicyjnym systemie CMS, który mogą obsługiwać nawet internetowi laicy

Zróżnicowane, bo posiadają zarówno standardowe zakładki, jak i galerie zdjęć formularze kontaktowe oraz mapy

Responsywne, bo wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, gwarantując dodatkowo wysoką szybkość ładowania

Gotowe do działania, bo otrzymujecie Państwo pełen produkt – pliki, grafiki wgrane od razu na serwer wraz z wybraną tematycznie domeną

Z szybkim wsparciem, bo oferujemy kompleksową pomoc związaną z obsługą strony www i edycją ich treści

Profesjonalne, bo dopracowane w każdym calu, od odpowiednio dobranej kolorystycznie grafiki, przez układ poszczególnych zakładek i modułów, aż po postawienie ostatniego przecinka

Proste, bo nie zaśmiecamy ich niepotrzebnymi skryptami i „ścianami” nudnego tekstu tylko po to, aby sztucznie napompować je bezwartościową treścią

Strony internetowe dla dużych i małych firm z panelem CMS

Ponieważ działamy w całej Polsce, w większych miasta jak Opole lub nawet w małych miejscowościach, realizujemy projekty dla każdego klienta, bazując na naszym doświadczeniu oraz współczesnych trendach w tworzeniu stron www. Oferujemy możliwość stworzenia unikatowej i rozbudowanej taniej witryny firmowej lub niewielkiej strony wizytówki, na której zawarte będą jedynie najważniejsze dane (kontaktowe, adresowe, dojazdowe, krótki szkic informacji o firmie). Każdy z naszych projektów opiera się na prostym w obsłudze systemie zarządzania treścią CMS. Co to oznacza dla klienta? Że nawet absolutny laik w „internetowych sprawach” będzie mógł swobodnie i bez problemu modyfikować, rozbudowywać lub usuwać treść ze swojej strony www.
Prócz tego świadczymy też cały szereg usług wzbogacających już istniejącą witrynę. Na życzenie klienta zainstalujemy dodatkowe skrypty, formularze, mapki Google, zaoferujemy pomoc w wyborze właściwej domeny oraz stabilnego serwera, a także opcję optymalizacji strony www pod pozycjonowanie. Dobrze przygotowana strona firmowa to podstawa w dbaniu o klienta, dlatego warto powierzyć jej wykonanie naszym specjalistom.

Przy zakładaniu strony internetowej dodajemy dodatkowe komponenty i usługi:

Formularz kontaktowy

Dla klienta komunikacja jest szalenie istotna a oferowane narzędzia mają za zadanie ułatwić ten proces.

Mapa dojazdu

Możliwość prześledzenia trasy dojazdu do Państwa firmy.

Statystyki odwiedzin strony

Szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym. Możliwość podglądu miast fraz z jakich osoba trafiła na stronę www.

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Optymalizujemy treść pod wyszukiwarki internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona Standard

  • Pakiet Standard został przygotowany z myślą o osobach prywatnych lub mniejszych firmach i zawiera skrócie:

Strona Premium

  • Pakiet Premium jest skierowany do o większych wymaganiach oraz o szerszym typie prowadzonej działalności. Dodatkowe opcje otwierają Państwu szereg nowych możliwości przedstawionych poniżej:

Strona Complex

  • Pakiet Complex oferuje państwu wszystkie opcje niedostępne w poprzednich pakietach. Bogata oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów i zawiera:
Zobacz więcej realizacji

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ też prowadzimy własny biznes i wiemy, ile można zyskać dzięki profesjonalnej stronie www lub firmowej wizytówce. Wybierając nas do realizacji Waszej strony www macie pewność, że będziemy potrafili się postawić na miejscu przedsiębiorcy. A dzięki temu przygotujemy projekt, który zaprezentuje Państwa firmę z jak najlepszej strony.
W atrakcyjnej cenie oferujemy Państwu gotową stronę firmową z zainstalowanym panelem CMS, możliwość dokonania rejestracji domeny na Państwa dane oraz wykonania kopii bezpieczeństwa na docelowym serwerze. A ponadto pomoc na każdym etapie związanym z projektowaniem i użytkowaniem stworzonej przez nas strony www.

Czytaj “Co nas odróżnia?”

Jesteś z Opola? Napisz do nas!

Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl lub wypełnij formularz darmowa wycena

 

Profesjonalna strona www już od 600zł? Bez haczyków? Z poprawkami w cenie? Stworzona przez fachowców?

U nas to możliwe!

Tworzymy tanie strony www dla firm: z intuicyjnym systemem CMS oraz prostym panelem do edytowania i aktualizowania jej zawartości.

Wypełnij formularz, opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Oddzwonimy lub odpowiemy na maila, aby uzgodnić szczegóły.
Gwarantujemy szybki kontakt w dogodnych przez Państwa godzinach.

Podczas realizacji projektu otrzymujesz:

Pomoc w dodaniu treści na stronę.

Pomoc w założeniu domeny .pl lub com.pl

Pomoc w założeniu hostingu i jego konfiguracji

Zadzwoń
Napisz