Tania strona internetowa www Szczecin 2017-12-10T22:30:01+00:00

Tanie Strony WWW Szczecin

Zakładanie stron internetowy oraz projektowanie wizytówek internetowych to nasza pasja. Poza satysfakcją jest ważna także cena usług. Szalenie istotne jest, aby produktem była tania strona www dla firm, Szczecin, jako miejsce oferowanych usług, jest miastem pełnym możliwości dla dużych oraz małych firm.

Jakie są nasze strony www?

Nowoczesne, bo zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu, a nie bazujące na archaicznym układzie wizualnym

Funkcjonalne, bo oparte na intuicyjnym systemie CMS, który mogą obsługiwać nawet internetowi laicy

Zróżnicowane, bo posiadają zarówno standardowe zakładki, jak i galerie zdjęć formularze kontaktowe oraz mapy

Responsywne, bo wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, gwarantując dodatkowo wysoką szybkość ładowania

Gotowe do działania, bo otrzymujecie Państwo pełen produkt – pliki, grafiki wgrane od razu na serwer wraz z wybraną tematycznie domeną

Z szybkim wsparciem, bo oferujemy kompleksową pomoc związaną z obsługą strony www i edycją ich treści

Profesjonalne, bo dopracowane w każdym calu, od odpowiednio dobranej kolorystycznie grafiki, przez układ poszczególnych zakładek i modułów, aż po postawienie ostatniego przecinka

Proste, bo nie zaśmiecamy ich niepotrzebnymi skryptami i „ścianami” nudnego tekstu tylko po to, aby sztucznie napompować je bezwartościową treścią

Strona firmowa dla firm oraz podmiotów prywatnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy rozbudowaną ofertę z podstronami oraz zakładkami, których celem jest przedstawienie szczegółów i opisów. Mniejsze przedsiębiorstwa mogą skorzystać ze stron wizytówek. Forma oraz konstrukcja witryny są mniej rozbudowane, natomiast nadal bardzo treściwe. Dla obydwóch produktów w ofercie zapewnione jest wsparcie skuteczną reklamą w regionie. Efektywna reklama nie tylko pozwoli na zdobycie szerszego grona klientów, ale także wyszuka klienta docelowego. Platforma CMS wykorzystywana przez nas do budowy stron www daje szeroki wachlarz osobom niezwiązanych z informatyką. Ogromną zaletą platformy jest łatwość użytkowania oparta na bardzo prostych schematach wykorzystywanych do logowania, aktualizacji danych czy treści strony. Poza Panelem CMS proponujemy dodatkowe rozwiązania jak mapa dojazdu, formularz szybkiego kontaktu czy wgląd w statystyki odwiedzin. Wspomniane narzędzia w znaczący sposób ułatwią komunikację, co jest ważne dla klienta. Poza wspomnianymi usługami w ofercie posiadamy możliwość pozycjonowania Państwa strony internetowej. Pozycjonowanie zdecydowanie podniesie ilość odwiedzających klientów Państwa stronę internetową oraz ułatwi dotarcie do szerszego ich grona.

Przy zakładaniu strony internetowej dodajemy dodatkowe komponenty i usługi:

Formularz kontaktowy

Dla klienta komunikacja jest szalenie istotna a oferowane narzędzia mają za zadanie ułatwić ten proces.

Mapa dojazdu

Możliwość prześledzenia trasy dojazdu do Państwa firmy.

Statystyki odwiedzin strony

Szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym. Możliwość podglądu miast fraz z jakich osoba trafiła na stronę www.

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Optymalizujemy treść pod wyszukiwarki internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona Standard

  • Pakiet Standard został przygotowany z myślą o osobach prywatnych lub mniejszych firmach i zawiera skrócie:

Strona Premium

  • Pakiet Premium jest skierowany do o większych wymaganiach oraz o szerszym typie prowadzonej działalności. Dodatkowe opcje otwierają Państwu szereg nowych możliwości przedstawionych poniżej:

Strona Complex

  • Pakiet Complex oferuje państwu wszystkie opcje niedostępne w poprzednich pakietach. Bogata oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów i zawiera:
Zobacz więcej realizacji

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ też prowadzimy własny biznes i wiemy, ile można zyskać dzięki profesjonalnej stronie www lub firmowej wizytówce. Wybierając nas do realizacji Waszej strony www macie pewność, że będziemy potrafili się postawić na miejscu przedsiębiorcy. A dzięki temu przygotujemy projekt, który zaprezentuje Państwa firmę z jak najlepszej strony.
W atrakcyjnej cenie oferujemy Państwu gotową stronę firmową z zainstalowanym panelem CMS, możliwość dokonania rejestracji domeny na Państwa dane oraz wykonania kopii bezpieczeństwa na docelowym serwerze. A ponadto pomoc na każdym etapie związanym z projektowaniem i użytkowaniem stworzonej przez nas strony www.

Czytaj “Co nas odróżnia?”

Jesteś ze Szczecina? Napisz do nas!

Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl lub wypełnij formularz darmowa wycena

Profesjonalna strona www już od 600zł? Bez haczyków? Z poprawkami w cenie? Stworzona przez fachowców?

U nas to możliwe!

Tworzymy tanie strony www dla firm: z intuicyjnym systemem CMS oraz prostym panelem do edytowania i aktualizowania jej zawartości.

Wypełnij formularz, opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Oddzwonimy lub odpowiemy na maila, aby uzgodnić szczegóły.
Gwarantujemy szybki kontakt w dogodnych przez Państwa godzinach.

Podczas realizacji projektu otrzymujesz:

Pomoc w dodaniu treści na stronę.

Pomoc w założeniu domeny .pl lub com.pl

Pomoc w założeniu hostingu i jego konfiguracji

Zadzwoń
Napisz