Tania strona www internetowa Wrocław 2017-12-10T22:19:13+00:00

Tanie Strony WWW Wrocław

Profesjonalna obsługa oraz pomoc na każdym etapie tworzenia strony internetowej to nasze atuty. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem gotowych stron internetowych, ale także przekształcaniem istniejących na potrzeby urządzeni mobilnych. Szalenie ważnym dla Państwa aspektem poza fachową obsługą jest cena. Tania strona www dla firm, Wrocław w zakresie obszaru, jest równie pożądana jak dobry produkt.

Jakie są nasze strony www?

Nowoczesne, bo zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu, a nie bazujące na archaicznym układzie wizualnym

Funkcjonalne, bo oparte na intuicyjnym systemie CMS, który mogą obsługiwać nawet internetowi laicy

Zróżnicowane, bo posiadają zarówno standardowe zakładki, jak i galerie zdjęć formularze kontaktowe oraz mapy

Responsywne, bo wyświetlają się zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, gwarantując dodatkowo wysoką szybkość ładowania

Gotowe do działania, bo otrzymujecie Państwo pełen produkt – pliki, grafiki wgrane od razu na serwer wraz z wybraną tematycznie domeną

Z szybkim wsparciem, bo oferujemy kompleksową pomoc związaną z obsługą strony www i edycją ich treści

Profesjonalne, bo dopracowane w każdym calu, od odpowiednio dobranej kolorystycznie grafiki, przez układ poszczególnych zakładek i modułów, aż po postawienie ostatniego przecinka

Proste, bo nie zaśmiecamy ich niepotrzebnymi skryptami i „ścianami” nudnego tekstu tylko po to, aby sztucznie napompować je bezwartościową treścią

Biznes duży, mały – strony internetowe z panelem CMS

Usługi, jakie oferujemy skierowane są dla firm. Duży firmom oferujemy strony internetowe o rozbudowanej konstrukcji z dodatkowymi podstronami i zakładkami, w których można zamieszczać dodatkowe opisy oraz informacje. Mniejszym podmiotom oraz osobom prywatnym proponujemy strony wizytówki dla firm. Węższa forma nie u mniejsza wartościowej treści i elegancji. Pakiet usług posiada w ofercie narzędzie zwane panelem CMS. Służy on do prostego zarządzania treścią oraz danymi na stronie internetowej. Ułatwia także logowanie. Zapewniamy Państwu także pomoc w reklamie. Dobra reklama w postaci banerów reklamowych na stronach internetowych pomoże w dotarciu do kluczowego klienta.
Istniejącą stronę można także ulepszyć dodając do niej mapę dojazdu, formularz szybkiego kontaktu oraz wgląd do statystyki odwiedzin strony. Pomagamy także w pozycjonowaniu stron tak, aby znajdowała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Cenimy sobie najwyższe standardy obsługi klienta, dlatego opłaty pobieramy wyłącznie za efekt naszej działalności.

Przy zakładaniu strony internetowej dodajemy dodatkowe komponenty i usługi:

Formularz kontaktowy

Dla klienta komunikacja jest szalenie istotna a oferowane narzędzia mają za zadanie ułatwić ten proces.

Mapa dojazdu

Możliwość prześledzenia trasy dojazdu do Państwa firmy.

Statystyki odwiedzin strony

Szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym. Możliwość podglądu miast fraz z jakich osoba trafiła na stronę www.

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Optymalizujemy treść pod wyszukiwarki internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Strona Standard

  • Pakiet Standard został przygotowany z myślą o osobach prywatnych lub mniejszych firmach i zawiera skrócie:

Strona Premium

  • Pakiet Premium jest skierowany do o większych wymaganiach oraz o szerszym typie prowadzonej działalności. Dodatkowe opcje otwierają Państwu szereg nowych możliwości przedstawionych poniżej:

Strona Complex

  • Pakiet Complex oferuje państwu wszystkie opcje niedostępne w poprzednich pakietach. Bogata oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów i zawiera:
Zobacz więcej realizacji

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ też prowadzimy własny biznes i wiemy, ile można zyskać dzięki profesjonalnej stronie www lub firmowej wizytówce. Wybierając nas do realizacji Waszej strony www macie pewność, że będziemy potrafili się postawić na miejscu przedsiębiorcy. A dzięki temu przygotujemy projekt, który zaprezentuje Państwa firmę z jak najlepszej strony.
W atrakcyjnej cenie oferujemy Państwu gotową stronę firmową z zainstalowanym panelem CMS, możliwość dokonania rejestracji domeny na Państwa dane oraz wykonania kopii bezpieczeństwa na docelowym serwerze. A ponadto pomoc na każdym etapie związanym z projektowaniem i użytkowaniem stworzonej przez nas strony www.

Czytaj “Co nas odróżnia?”

Jesteś z Wrocławia? Napisz do nas!

Napisz do nas na biuro@taniastronawwwdlafirm.pl lub wypełnij formularz darmowa wycena

Profesjonalna strona www już od 600zł? Bez haczyków? Z poprawkami w cenie? Stworzona przez fachowców?

U nas to możliwe!

Tworzymy tanie strony www dla firm: z intuicyjnym systemem CMS oraz prostym panelem do edytowania i aktualizowania jej zawartości.

Wypełnij formularz, opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą. Oddzwonimy lub odpowiemy na maila, aby uzgodnić szczegóły.
Gwarantujemy szybki kontakt w dogodnych przez Państwa godzinach.

Podczas realizacji projektu otrzymujesz:

Pomoc w dodaniu treści na stronę.

Pomoc w założeniu domeny .pl lub com.pl

Pomoc w założeniu hostingu i jego konfiguracji

Zadzwoń
Napisz