Oferujemy dla Państwa profesjonalne strony Budzyń.

Napisz wiadomość

Zdjęcie strony internetowe Budzyń

Posiadamy ofertę która może być skierowana do ponad 80% firm. Dlatego przygotowaliśmy pakiet tania strona WWW. Co zawiera pakiet: responsywność, panel administratora, optymalizacja SEO, domena i hosting, projekt logo, skrzynka pocztowa, slider, galeria z realizacjami, podpięcie statystyk odwiedzin, zamieszczenie pixel FB. W ofercie mamy kilka wersji stron, pierwsza to strona jedno zakładkowa, czyli onepage i strona internetowa od kilku do pięciu zakładek.

Zapraszamy serdecznie Budzyń.

Strony internetowe, Onepage, wizytówka dla Twojej firmy.

W ofercie mamy kilka wersji stron intranetowych są to, strony www, wizytówki, Onepage. Różnią one się kilkoma szczegółami.

Onepage to strona jednozakładkowa, która jest przewijana z góry do dołu, posiada ona ofertę i formularz kontaktowy. Zazwyczaj przedstawiany jest jeden rodzaj produktu lub jedna branża firmy.

Standardowa strona to nic innego jak witryna internetowa z pięcioma zakładkami, gdzie zazwyczaj są to o nas, oferta, dwie zakładki lub trzy oferty i kontakt. Jest ona skierowana do firm, które w ofercie mają więcej niż jedną usługę.

Wizytówka internetowa jest to wersja pomiędzy onepage a standardową stroną. W przyszłości może ona być zarówno wersją jedną i drugą. Zalety takich stron to są takie, że możemy zaprojektować ją nawet w jeden dzień roboczy, natomiast rozwijać ją możemy kilka lat.

Z czego korzystamy

    Zapytaj o
    indywidualną i bezpłatną wycenę.

    Imię / Nazwa Firmy*

    Adres email*

    Napisz nam o firmie / o stronie internetowej: