Oferujemy dla Państwa tanie i profesjonalne strony Rosko.

Napisz wiadomość

Good vibes, team work, pracuj zespołowo

Chcielibyśmy zaproponować Ci nasz pakiet „Tania Strona Internetowa”, który praktycznie może być dostosowany do 90% firm. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta spełniała szerokie spektrum potrzeb przedsiębiorstw.

Co znajdziesz w naszym pakiecie?

Responsywność: Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, co oznacza, że będą doskonale wyglądać na wszystkich urządzeniach, od komputerów po smartfony i tablety. Bez względu na to, jakie urządzenie wybiorą Twoi klienci, będą mieli pewność, że witryna będzie wyświetlana w sposób atrakcyjny i czytelny.

Panel administratora: Oferujemy intuicyjny panel administratora, który umożliwi Ci łatwe zarządzanie treścią na stronie. Będziesz mógł dodawać nowe wpisy, aktualizować informacje i utrzymywać stronę na bieżąco, nawet jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu.

Optymalizacja SEO: Zależy Ci na tym, aby Twoja strona była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki internetowe? Nasz pakiet obejmuje optymalizację SEO, która pomoże Ci zwiększyć widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej Cię znajdą w sieci.

Hosting i domena: Zapewniamy Ci nie tylko stworzenie strony internetowej, ale także hosting i domenę. Możesz być pewien, że Twoja witryna będzie dostępna dla użytkowników przez całą dobę.

Realizacja projektu logo: Twoje logo to ważny element identyfikacji wizualnej Twojej firmy. W ramach naszego pakietu możemy również zająć się stworzeniem profesjonalnego projektu logo, który będzie idealnie pasował do Twojej strony internetowej.

Poczta e-mail: Dostęp do własnej poczty e-mail związanej z Twoją domeną to niezbędne narzędzie komunikacji biznesowej. W naszej ofercie znajdziesz również usługę poczty e-mail, która pomoże Ci utrzymać profesjonalny wizerunek w kontaktach z klientami.

Slider i galerie: Nasz pakiet obejmuje możliwość dodania atrakcyjnego slidera oraz galerii na Twojej stronie. Będziesz mógł prezentować swoje produkty, portfolio czy wydarzenia w sposób atrakcyjny i przyciągający uwagę.

Statystyki odwiedzin: Ważne jest, aby śledzić ruch na Twojej stronie i analizować zachowanie użytkowników. Dlatego w naszym pakiecie zapewniamy również dostęp do statystyk odwiedzin, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć i dostosować swoje działania marketingowe.

Strona stworzona na WordPress…

… będzie witryna zawierać statystyki WordPressa lub Google Analistics

… będzie zawierać szybki formularz kontaktowy

… będzie strona posiadać social media, czyli ikony odsyłające np. na Facebook

… będzie strona wykonana zgodnie z aktualnymi standardami

… będzie zawierać mapę dojazdu z siedzibą Twojej firmy

… będzie witryna posiadać profesjonalne zdjęcie

… będzie wykonywana cykliczna automatyczna kopia zapasowa

Dzięki zaprojektowanej stronie …

… możesz na niej tworzyć i usuwać nowe podstrony

… możesz samodzielnie zmieniać teksty

… możesz na niej umieszczać zdjęcia, tworzyć galerie

… możesz zamieszczać filmy np. z Vimeo Youtube

… możesz na swojej stronie dodawać pliki pdf np. do pobrania

… możesz robić i dodawać nowe tabele

… możesz takżedodawać nowe wpisy np. „aktualności

Z czego korzystamy

    Zapytaj o
    indywidualną i bezpłatną wycenę.

    Imię / Nazwa Firmy*

    Adres email*

    Napisz nam o firmie / o stronie internetowej: